Trosečník
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs
Provenience: Mladý svět
žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
ID: 276412
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)