Záchytná stanice
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs
Provenience: Mladý svět
žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
ID: 276410
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)