Eva Eliášová

Reklamní plakát značky Braun

tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé

ID: 276199

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)