Reklamní plakát značky Braun
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé
ID: 276199
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:11
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)