Jan Halla
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 16:46
Current price: 200 CZK (9 €)