Torzo mužského těla
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275164
Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:04
Current price: 5.600 CZK (234 €)