Přístav
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275163
Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:02
Current price: 5.600 CZK (234 €)