Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275162
Auction price: 7.300 CZK (305 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:00
Current price: 7.300 CZK (305 €)