olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:28
Current price: 1.200 CZK (50 €)