Hojnost
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 274282
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:28
Current price: 500 CZK (21 €)