Hojnost
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200
žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
ID: 274282
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)