Klára Trnková (1949)

Hojnost

litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200

žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

ID: 274282

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)