Emanuel Ranný (1943)
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:16
Current price: 400 CZK (17 €)