Tunel
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný
studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
ID: 274196
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)