Milan Erazim (1946)
žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; 1985 - 1988 pracoval ve výtvarné redakci Lidového nakladatelství; první samostatnou výstavu měl v Galerii mladých v Mánesu v Praze, poté se účastnil řady výstav doma i v zahraničí; věnuje se volné grafice, ilustraci a kresbě; četná je drobná grafika, zaměřil se na známkovou tvorbu a volnou kresbu; z grafických technik si oblíbil hlavně barevnou litografii, dřevoryt, suchou jehlu (často s akvatintou); kombinovanou techniku a lept; v ilustraci se zaměřil na klasickou a dobrodružnou literaturu pro mládež; ve volné grafice je středem jeho zájmu člověk v moderním světě vědy a techniky
Noční obloha
akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk
žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 273957
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)