Dívky v kroji
olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno
ID: 273776
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:30
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)