Petr Fišárek (1953)
olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:45
Current price: 500 CZK (21 €)