Svítání
olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 272532
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)