Barevná kytice
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43
ID: 270084
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:40
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu