Strahovský klášter
litografie, 7,6 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 58/100
studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
ID: 270039
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:02
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)