Pohled na statek v Provence
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám
Provenience: ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora
ID: 269983
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:05
Current price: 10.000 CZK (417 €)