Pohled na statek v Provence
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám
Provenience: ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora
žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
ID: 269983
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:05
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)