Karel Fojtů (1939)

Pohled na statek v Provence

olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám

Provenience: ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora

žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

ID: 269983

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:05

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)