Portrét dívky
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám
ID: 269982
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:28
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)