Vilma Vrbová-Kotrbová (1905-1993)

Sčesání vlasů do culíku

litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89

ID: 269288

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)