Jiří Lacina (1934-2004)

Kytice ´80

litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981

žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

ID: 269268

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)