Karel IV.
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200
ID: 269006
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)