Eva Šimšíková
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)