Děvče s kapesníčkem
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268850
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:08
Current price: 1.000 CZK (42 €)