Děvče s kapesníčkem
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír
studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
ID: 268850
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:26
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)