Xénia Hoffmeisterová (1958)

Děvče s kapesníčkem

litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír

studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

ID: 268850

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)