Karel Müller (1899-1977)

Každodenní lidský život

4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 268395

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)