Vyšehrad II.
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan
studium architektury na AVU v Praze
ID: 268322
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)