Trojice
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta
studium architektury na AVU v Praze
ID: 268320
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)