Kompotice VIII.
olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268291
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)