Petr Fišárek (1953)
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:42
Current price: 300 CZK (13 €)