Kompozice VII.
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268290
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)