V noci
olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268287
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)