Petr Fišárek (1953)
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:40
Current price: 300 CZK (13 €)