Ulice
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268285
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)