Bílá zóna
olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268283
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)