Café
olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268282
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)