Zoran Opačič

Earvin Magic Johnson

pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 268274

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 15. 08. 2024 18:28

Current price: 1.000 CZK (42 €)