Staré Labe
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám
žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
ID: 267990
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:56
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)