Miloslava Nievaldová (1952)
olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám
Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:24
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)