Karel Urbánek (1924-?)
olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:44
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)