Emil Menčl
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:42
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)