Karel Veržakovský (1924-1963)

Před bouřkou

akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

ID: 266559

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 17. 07. 2024 19:06

Current price: 800 CZK (34 €)