K. H. Bitstein
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:00
Current price: 800 CZK (34 €)