Hradčany
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V.
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 265857
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:44
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)