Otakar Fuchs (1900-1980)

Tento dům byl v péči nájemníků..

tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs

Provenience: Mladý svět ročník 1969

žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

ID: 265499

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)