Tento dům byl v péči nájemníků..
tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs
Provenience: Mladý svět ročník 1969
žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
ID: 265499
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)